Compartir FaceBookCompartir TwitterCompartir Google+
Permanent Link : 'AUTORGTP-57'
Vicent
TUR I TORRES
Vicent
Permanent Link : 'AUTORGTP-57'
Càrrecs vigents:
Permanent Link : 'AUTORGTP-57'

6a legislatura

Càrrecs a la 6 legislatura:
1 Càrrec: MEMBRE
Organisme: PLE DEL PARLAMENT
Legislatura: 6
Illa: MALLORCA
Inici: 19/06/2003
Acabament: 03/04/2007
2 Càrrec: DIPUTAT
Organisme: GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Legislatura: 6
Illa: EIVISSA
Candidatura: PACTE PROGRESSISTA
Partit Polític: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Inici: 19/06/2003
Acabament: 03/04/2007
3 Càrrec: MEMBRE TITULAR
Organisme: DIPUTACIO PERMANENT
Legislatura: 6
Illa: MALLORCA
Inici: 08/07/2003
Acabament: 26/06/2007
4 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ D'ASSUMPTES INSTITUCIONALS I GENERALS
Legislatura: 6
Illa: MALLORCA
Inici: 08/07/2003
Acabament: 03/04/2007
5 Càrrec: PRESIDENT
Organisme: COMISSIÓ D'HISENDA I PRESSUPOSTS
Legislatura: 6
Illa: MALLORCA
Inici: 08/07/2003
Acabament: 03/04/2007
6 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ D'ECONOMIA
Legislatura: 6
Illa: MALLORCA
Inici: 08/07/2003
Acabament: 03/04/2007
7 Càrrec: PORTAVEU SUPLENT
Organisme: GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Legislatura: 6
Illa: EIVISSA
Candidatura: PACTE PROGRESSISTA
Partit Polític: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Inici: 26/09/2003
Acabament: 03/04/2007
8 Càrrec: PORTAVEU SUPLENT DEL GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Organisme: JUNTA DE PORTAVEUS
Legislatura: 6
Illa: MALLORCA
Inici: 26/09/2003
Acabament: 03/04/2007

5a legislatura

Càrrecs a la 5 legislatura:
1 Càrrec: MEMBRE
Organisme: PLE DEL PARLAMENT
Legislatura: 5
Illa: MALLORCA
Inici: 12/07/1999
Acabament: 24/05/2003
2 Càrrec: DIPUTAT
Organisme: GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Legislatura: 5
Illa: EIVISSA
Candidatura: PACTE PROGRESSISTA
Partit Polític: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Inici: 12/07/1999
Acabament: 24/05/2003
3 Càrrec: PORTAVEU SUPLENT DEL GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Organisme: JUNTA DE PORTAVEUS
Legislatura: 5
Illa: MALLORCA
Inici: 15/07/1999
Acabament: 03/09/1999
4 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ D'ASSUMPTES INSTITUCIONALS I GENERALS
Legislatura: 5
Illa: MALLORCA
Inici: 15/09/1999
Acabament: 24/05/2003
5 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ D'ORDENACIO TERRITORIAL
Legislatura: 5
Illa: MALLORCA
Inici: 15/09/1999
Acabament: 24/05/2003
6 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ D'ECONOMIA
Legislatura: 5
Illa: MALLORCA
Inici: 22/11/2000
Acabament: 24/05/2003

4a legislatura

Càrrecs a la 4 legislatura:
1 Càrrec: DIPUTAT
Organisme: GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Legislatura: 4
Illa: EIVISSA
Candidatura: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Partit Polític: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Inici: 21/06/1995
Acabament: 12/07/1999
2 Càrrec: MEMBRE
Organisme: PLE DEL PARLAMENT
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 21/06/1995
Acabament: 19/04/1999
3 Càrrec: PORTAVEU SUPLENT
Organisme: GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Legislatura: 4
Illa: EIVISSA
Candidatura: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Partit Polític: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Inici: 22/06/1995
Acabament: 12/07/1999
4 Càrrec: PORTAVEU SUPLENT
Organisme: JUNTA DE PORTAVEUS
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 22/06/1995
Acabament: 12/07/1999
5 Càrrec: MEMBRE TITULAR
Organisme: DIPUTACIO PERMANENT
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 11/07/1995
Acabament: 12/07/1999
6 Càrrec: VICEPRESIDENT
Organisme: COMISSIÓ D'HISENDA I PRESSUPOSTS
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 11/07/1995
Acabament: 19/04/1999
7 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ DE REGLAMENT
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 11/07/1995
Acabament: 19/04/1999
8 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ D'ASSUMPTES INSTITUCIONALS I GENERALS
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 11/07/1995
Acabament: 19/04/1999
9 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ NO PERMANENT ABAST COMPETENCIAL A LES C.A.
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 27/03/1996
Acabament: 15/06/1999
10 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIÓ NO PERMANENT ESCASSESA D'AIGUA A LES NOSTRES ILLES
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 27/03/1996
Acabament: 21/10/1998
11 Càrrec: MEMBRE
Organisme: COMISSIO NO PERMANENT ESTUDI ALTA SINISTRALITAT CARRETERES
Legislatura: 4
Illa: MALLORCA
Inici: 19/03/1997
Acabament: 15/07/1997

3a legislatura

Càrrecs a la 3 legislatura:
1 Càrrec: DIPUTAT
Organisme: GRUP PARLAMENTARI SOCIALISTA
Legislatura: 3
Illa: EIVISSA
Candidatura: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Partit Polític: PARTIT SOCIALISTA OBRER ESPANYOL
Inici: 19/06/1991
Acabament: 21/06/1995
Permanent Link : 'AUTORGTP-57'

6a legislatura

Permanent Link: 'AUTORGTP-57'
Resum de les iniciatives presentades a la 6a legislatura
PETICIONS D'APLICACIO ART. 175.1 PRESCOM 1 expedient
D'ALTRES ASSUMPTES DEL PLE 3 expedients
COMPAREIXENCES A INICIAT. 5ENA. DIPUTATS 12 expedients
MOCIO 1 expedient
PROPOSTA DE REFORMA ESTATUT D'AUTONOMIA 1 expedient

5a legislatura

Permanent Link: 'AUTORGTP-57'
Resum de les iniciatives presentades a la 5a legislatura
D'ALTRES EXPEDIENTS PARLAMENTARIS 1 expedient
COMPOSICIO GRUPS PARLAMENTARIS 1 expedient

4a legislatura

Permanent Link: 'AUTORGTP-57'
Resum de les iniciatives presentades a la 4a legislatura
D'ALTRES ASSUMPTES RELATIUS A GGPP 1 expedient
D'ALTRES EXPEDIENTS PARLAMENTARIS 1 expedient
D'ALTRES ASSUMPTES DEL PLE 1 expedient
D'ALTRES ASSUMPTES DE COMISSIONS 6 expedients
COMPAREIXENCES A INICIAT. 5ENA. DIPUTATS 9 expedients